Lägenhet i Realejos, Los, Realejo Bajo, till salu
Referensnummer: GI8312
188000€ (-6%)
Pris: 177000€
- Boarea 67 m²
- Sovrum 3
- Badrum 1
-6%
Detaljer
- Typ av fastighet: Lägenhet
- Typ av transaktion: Till salu
- Provins: Santa Cruz de Tenerife
- Stad: Realejos, Los
- Område: Realejo Bajo
- Sovrum: 3
- Badrum: 1
- Boarea: 67 m²
- Byggyta: 69 m²
- Byggnadstyp: Begagnad
- Energideklaration (consumo): G
- Energideklaration (emisiones): G
Övrigt
- Våning: 3º
- Yttre: Ja
- Byggår: 1981
- Kök: Oberoende
- Vatten värmare: Elektrisk - Individuell
- Hiss: Ja
- Antal våningar i byggnaden: 4
- Antal lägenheter per våning: 4
- Building skick: I gott skick
Mera information
Vänligen fyll i detta formulär om ni önskar mer information, om ni har kommentarer eller föreslag till oss.
Your can also call:
922245111
MeraEnergideklaration
Energideklaration: G G
Simulering av lån