• GALVEZ GESTION INMOBILIARIA
  • Avda. Asunción 44
  • 38007 Santa Cruz de Tenerife (Santa Cruz de Tenerife)
  • 922245111
  • 659962836
  • Kontakt upplysningar
Detaljerad sökning
Byggnad i Güímar, Güimar Casco, till salu

Byggnad i Güímar, Güimar Casco, till salu

Referensnummer: GI7656

1650000€ (-39%)

Pris: 1000050€

  • Byggyta 1278 m²
  • Tomtarea 2299 m²
-39%

• Område: Güimar Casco
  • Byggyta: 1278 m²
  • Tomtarea: 2299 m²
  • Energideklaration (consumo): G
  • Energideklaration (emisiones): G

Övrigt

  • Våning:
  • Antal våningar i byggnaden: 2

Mera information

Vänligen fyll i detta formulär om ni önskar mer information, om ni har kommentarer eller föreslag till oss.

Your can also call:

922245111

Mera

Energideklaration

Energideklaration: G G
  • GALVEZ GESTION INMOBILIARIA
  • Avda. Asunción 44
  • 38007 Santa Cruz de Tenerife (Santa Cruz de Tenerife)
  • 922245111
  • 659962836
  • Mera
Avda. Asunción 44
38007
Santa Cruz de Tenerife (Santa Cruz de Tenerife)
  • GALVEZ GESTION INMOBILIARIA
  • Avda. Asunción 44
  • 38007 Santa Cruz de Tenerife (Santa Cruz de Tenerife)
  • 922245111
  • 659962836

© GALVEZ GESTION INMOBILIARIA 2026

Rättsliga förbehåll